Dołącz do Nas!

Serdecznie zachęcamy do bezpłatnego korzystania z usług Przychodni  w Dębem w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej w ramach kontraktu z NFZ. Zaufało nam kilka tysięcy pacjentów w zakresie świadczeń udzielanych w ramach podstawowej opieki zdrowotnej i medycyny rodzinnej.

Personel medyczny stanowią lekarze i pielęgniarki z dużym doświadczeniem zawodowym i specjalizacjami. Zespół Przychodni w Dębem to osoby doskonale znane wielu mieszkańcom gminy Dębe Wielkie.  Doświadczeniu naszych lekarzy zaufali dotychczas nie tylko Pacjenci z regionu Gminy Dębe Wielkie, ale również z Halinowa, Wielgolasu, Cisia i okolic.

Cieszymy się, że z każdym dniem coraz więcej osób dostrzega nasze działania rozwojowe, prozdrowotne oraz proklienckie.

Przychodnia w Dębem oferuje aż 6 poradni specjalistycznych:

  • GINEKOLOGICZNA
  • CHIRURGII NACZYNIOWEJ
  • CHIRURGII OGÓLNEJ
  • CHIRURGII ONKOLOGICZNEJ

Aby w maksymalny sposób uprościć każdemu Pacjentowi możliwość zgłoszenia się do nas na bezpłatne konsultacje i badania w ramach NFZ, zachęcamy do pobrania DEKLARACJI, wypełnienia jej w domu w tylu egzemplarzach, ilu członków rodziny chcieliby Państwo zapisać do naszej przychodni.

Wystarczy z wypełnionymi deklaracjami zgłosić się do naszej przychodni i jeszcze w tym samym dniu można bezpłatnie skorzystać z usług medycznych naszej Przychodni w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (opieka internistyczna, lekarza rodzinnego, pediatry, pielęgniarki, położnej, badania laboratoryjne, rtg, usg). Jeśli Państwo nie mogą się osobiście stawić, prosimy o kontakt z przychodnią telefonicznie lub mailowo a nasz pracownik uda się do Państwa domu aby pomóc wypełnić deklarację i ją odebrać.

Accessibility